Jak se před nimi můžeme chránit

18.07.2012 autor: Zdeněk Bednář

Naši předkové již dávno znali pojem škodlivých míst (dnešní GPZ) a dovedli se jim vyhýbat. Všímali si kupříkladu, kde si v domě lehne pes a kočka (kočka je vyhledává). Podle toho se také přizpůsobili. Obraceli se však také na zkušené proutkaře, kteří dokázali příslušné místo virgulí detekovat velmi přesně.

Dodnes můžeme zjišťovat, že staré domy, hrady, zámky a základy domů na místech dnešních vykopávek jsou postaveny tak, že stěny kopírují pásy GPZ. Můžeme si všimnout, že některé stavby nemají pravoúhlý půdorys.Šikmá stěna zde kopírovala negativní vliv místa. Vzhledem k hustotě GPZ a velikosti domů jsou obývací místnosti bez GPZ a naopak obslužné místnosti a chodby jsou těmito GPZ zasaženy.

Dnes se v prodeji objevuje řada zařízení a přístrojů, které údajně spolehlivě odruší GPZ. Jaké je potom rozčarování majitele domu, který si pozve do domu senzibila, který tyto GPZ potom detekuje a on je má přitom spolehlivě odrušené !

Odrušení GPZ není možné! Některá zařízení dokáží snížit intenzitu žáření GPZ. Řada z nich však po určité době přestává fungovat. Navíc intenzita GPZ je v průběhu dne a v průběhu roku rozdílná - na jaře a na podzim je intenzita vyšší.

Jediným spolehlivým prostředkem, jak se vyhnout škodlivému záření GPZ, je přemístění lůžka, pracovního stolu nebo oblíbeného místa, kde trávíme více času mimo toto škodlivé záření.
Uvádí se, že již pravidelný 2 hodinový pobyt na GPZ se negativně podepisuje na zdravotním stavu člověka.

Vliv a intenzita GPZ je mnohem vyšší na místě křížení pásů GPZ. GPZ nabývají rozdílných hodnot intenzity záření v průběhu dne - mezi 2. až  6. hodinou ranní je intenzita vyšší. 

"Používaná odrušení GPZ" :
sláma, vrstvy igelitu,vrstvy alobalu, olověný plát, kůra některých stromů, kovové pentagramy a další geometrické tvary vč.oblíbených kovových spirál vkládaných pod lůžko, různé byliny, elektronické přístroje k tomu sestrojené, různé stínící dečky atp.Toto je mnohdy lidem doporučovány a to dokonce v rámci různých výzkumných úkolů. Je nutno se zmínit, že jsou tyto produkty v cenách mnohdy několika tisíc korun !!

Řada z vás mne stále dotazuje možností zrušit nebo odklonit pásy GPZ. Toto opravdu není možné.Možná Váš interier po přemístění nábytku nebude tak líbivý, ale rozhodně stojí za to, abyste byli ve zdravém prostředí.

rubrika: Geopatogenní zóny | 0 Komentářů » | štítky:

Zdeněk Bednář Jmenuji se Zdeněk Bednář a jsem léčitel

Lidé mají celou řadu zdravotních problémů, se kterými si neví rady. Mnohdy nejdou ani k lékaři a čekají až co to "udělá". Váhat zde, není na místě. Čím je problém staršího data a dlouho se s ním člověk potýká, tím je odstranění problému zdlouhavější. Toto platí potom jak u lékaře tak i u léčitele. Čtěte více ...