Jak na nás působí

18.07.2012 autor: Zdeněk Bednář

V praxi se setkáváme s tím, že děti, jejichž postel je umístěna na GPZ, mají neklidné spaní, budí se, pláčí a pokud to lze, snaží se v posteli dostat do místa, kde je to lepší (ráno je např.rodiče najdou schoulené v jednom místě). Děti jsou na vliv GPZ daleko citlivější než dospělý člověk.

Dospělí se rovněž "brání" odchodu do postele. V noci nemohou dlouho usnout, budí se, zdají se jim nepěkné sny. Ráno bývá člověk unavený, nevyspalý, nervózní.

  Podle toho v jaké části lůžka se GPZ nachází, tak v této oblasti člověk po nějaké době může začít sledovat zdravotní změny. Zde si lze všimnout korelace – zdravotní problém je v té části těla, které je nad detekovanou GPZ. Zpočátku jsou to již uvedené jevy. Po určité době však může dojít k zánětlivým onemocněním, záchvatům, nádorovým onemocněním atp. Byla dokonce sestavena tabulka, kde na základě průzkumu bylo zveřejněno, jaké zdravotní problémy se vyskytly v závislosti na délce (měsíce až roky) pobytu nemocného na lůžku ovlivňovaného GPZ. 

Senzibilové ve spolupráci s lékaři zjistili, že infarkt a mozková mrtvice postihne dotyčného velmi často na místě výskytu GPZ. 

V místě křižování dvou nebo i více pásů GPZ je toto místo mnohem silnější než jenom samotný pás GPZ.

Je zjištěn prokazatelný vliv působení spodní vody a onkologicky nemocných. Statisticky je zjištěno, že nejčatější výskyt takového onemocnění je u osob, které bydlí v bytech nebo domech v blízkosti řek, rybníků.močálů, tedy s větším výskytem GPZ. Jsou známá např.místa, kdy na jedné straně ulice je výskyt takovýchto onemocnění minimální a na druhé straně ulice jsou domy, kde je toto onemocnění takřka běžné.

Tento výzkum se prováděl a provádí na celém světě. U nás např. na olomoucku již v letech 1971 až 1976.

Nelze samozřejmě tvrdit, že za zhoubnými onemocněními stojí GPZ, ale ukazuje se, že je nutno při studiu souboru faktorů vyvolávajících toto onemocnění s nimi počítat.

rubrika: Geopatogenní zóny | 0 Komentářů » | štítky:

Zdeněk Bednář Jmenuji se Zdeněk Bednář a jsem léčitel

Lidé mají celou řadu zdravotních problémů, se kterými si neví rady. Mnohdy nejdou ani k lékaři a čekají až co to "udělá". Váhat zde, není na místě. Čím je problém staršího data a dlouho se s ním člověk potýká, tím je odstranění problému zdlouhavější. Toto platí potom jak u lékaře tak i u léčitele. Čtěte více ...