Léčení

18.07.2012 autor: Zdeněk Bednář

S pacientem vedu rozhovor v klidném a nerušeném prostředí tak, abych ho blíže poznal, zjistil příčinu nemoci a tuto s jeho přispěním odstraňuji. Pacientovi vysvětlím, co a jak bude probíhat.

Zabývám se léčením různých nemocí,  léčením osob v rekonvalescenci, provádím preventivní prohlídky.

Mezi preventivní prohlídky patří například vytvoření energetické rovnováhy osoby.

Samotné léčení

Léčení provádím tak, že příkládám svoje ruce na pacientovo tělo, případně provádim tahy rukou v blízkosti jeho těla. Ruce bývají od těla pacienta vzdáleny cca.5 cm. Ovšem v určitých případech mohou být ruce od pacienta i několik desítek centimetrů. Určité tahy rukou před tělem jsou dány.

Prvním krokem je z jeho těla jakoby odstranit napětí z jeho těla nebo odstranit z postiženého místa negativní energii.

Druhým krokem je samotné působení energií vycházející z rukou na postižené místo resp.orgán. Jinak působí energie z pravé ruky, jinak z levé a nebo kombinace tahů oběma rukama. Mohu provádět rovněž krouživé pohyby rukou.

Třetím krokem bývá harmonizace energií v těle. A to tak, aby ve všech částech těla byla harmonie a soulad energií, aby část těla netrpěla nedostatkem.

To vše provádím při maximální koncentraci a pacient cítí na svém těle urćítý vjem, který souvisí s léčivou energií vycházející z rukou léčitele. Některý pacient pociťuje příliv tepla nebo naopak chladu,pocit mravenčení, pocitu tlaku atp. Po skončení terapie má pacient mnohdy pocit velkého uvolnění a pocit jakoby se mohl vznášet.

Tento způsob léčby musí být založen na vzájemné důvěře. Řada lidí přichází ovšem s tím, že řekne - nikdo mi nepomůže,ale jsem tady a tak to třeba půjde. Tito lidé většinou nic necítí a nejsou ani ochotni přijít na další sezení. Jsou totiž přesvědčení, že léčitel na ně jednou jedinkrát položí ruce a on se mnohdy letitý problém ihned odstraní. Bohužel to tak nebývá.

Pacient musí s léčitelem také spolupracovat, protože  jedině s jeho přispěním dojde k vyléčení. Zde upozorňuji, že každý pacient by si měl uvědomit, že to bude možná on, kdo bude muset změnit styl života, životosprávu atp. Zde v článku odkazuji na velký vliv geopatogenních zón na zdraví člověka.

Setkání s pacientem je silně individuální. Většinou se tak děje 1x týdně po dobu několika týdnů. První setkání s pacientem trvá asi 1,5 hodiny,další setkání jsou kratší, asi tak jednu hodinu.

Jako příklad uvedu muže, který trpěl dlouhou řadu roků / asi 40 roků!! / silnými bolestmi hlavy.  Chodil ke mně asi 1/2 roku, týden co týden. Byla to dlouhá doba, ale výsledek stál za to.

Působil jsem na proces hojení obličeje po těžkém opaření vodou.Postupně bych mohl vyjmenoval stovky případů, kdy jsem zasahoval a pacientům pomohl.

Řada pacientů přijde s tím, že potřebují "jakoby nastartovat organismus", dodat energii, zbavit se napětí-stresu.

Stres je velkým problémem současnosti a ovlivňuje v čím dál větší míře každého z nás.

0 Komentářů » | štítky: léčení

Zdeněk Bednář Jmenuji se Zdeněk Bednář a jsem léčitel

Lidé mají celou řadu zdravotních problémů, se kterými si neví rady. Mnohdy nejdou ani k lékaři a čekají až co to "udělá". Váhat zde, není na místě. Čím je problém staršího data a dlouho se s ním člověk potýká, tím je odstranění problému zdlouhavější. Toto platí potom jak u lékaře tak i u léčitele. Čtěte více ...